به گزارش روابط عمومی شرکت گهرروش سیرجان، فاز نخست یکی از بزرگ ترین پروژ های حذف غبار کارخانه های فرآوری خشک سنگ آهن کشور در این شرکت راه اندازی شده است. ارتقای سلامت انسانی، یکی از ویژگی های برجسته راه اندازی این پروژه است.

پروژه مذکور که با هدف جمع آوری بیش از ۸۰۰ هزار متر مکعب بر ساعت غبار موجود در این کارخانه تعریف شده است، در فاز نخست آن طراحى و نصب یک دستگاه بَگ فیلتر ١٢٠ هزار مترمکعبى و همچنین بهینه سازى عملکرد ٤ دستگاه وِت اِسکرابر موجود کارخانه تغلیظ با ظرفیت تقریبى ٥٠٠ هزار متر مکعب بر ساعت با موفقیت توسط مدیریت اصلاح خطوط تولید شرکت معدنى و صنعتى گل گهر و شرکت گهرروش سیرجان صورت پذیرفته است. 

طرح فوق یکى از بزرگترین پروژه هاى ملى حذف غبار کارخانه های فراورى خشک کشور به شمار مى رود و از سوی انجمن متخصصان محیط زیست ایران نیز مورد تایید و تجلیل قرار گرفته است. تاثیر ویژه این طرح بر افزایش سلامت نیروى انسانى فعال در این کارخانه خواهد بود و در عین حال بر افزایش آماده به کارى تجهیزات و نیز بهبود شاخص هاى مرتبط با نگهدارى و تعمیرات کارخانه تاثیر به سزایى خواهد گذاشت. 

غبار جمع آورى شده توسط این مجموعه غبارگیر، به منظور استحصال کنسانتره موجود در آن به "کارخانه فرآورى غبار" ارسال خواهد شد و کنسانتره موجود در آن بازیافت مى شود و این در حالی است که پیشتر غبار ایجاد شده، به صورت باطله بدون استفاده از دست مى رفت.

مهندس ملارحمان مدیر عامل شرکت معدنی و صنعتی گل گهر که از این طرح بازدید کردند ضمن قدردانی از تلاشهای شرکت گهرروش سیرجان در راه اندازی فاز نخست، تاکید بر اتمام پروژه تا پایان اردیبهشت ماه کردند.

تماس با ما

  آدرس : كيلومتر ۵۵ جاده سیرجان - شیراز

  صندوق پستی : ۷۸۱۸۵/۵۱۹

  تلفن : ۴۱۴۲۳۲۳۸ - ۰۳۴

  روابط عمومي : ۴۱۴۲۳۶۰۱ - ۰۳۴ 

  فکس :۴۲۲۵۱۰۳۳۸ - ۰۳۴

  info@grsco.ir

 

 

 

Template Design:Dima Group