983441423601+

به گزارش روابط عمومی شرکت گهرروش سیرجان، مهندس ناصر تقی زاده مدیرعامل شرکت معدنی و صنعتی گل گهر به همراه مهندس ایمان عتیقی و همچنین اعضا هیئت مدیره شرکت های فولاد کاویان گهر و گهرروش در تاریخ 97/12/22 با حضور در محل پروژه ساخت کارخانه بازیابی هماتیت از نزدیک شاهد روند پیشرفت پروژه شدند و همچنین ایشان از شرکت گهرروش به عنوان پیمانکار در روند مراحل انجام شده پروژه رضایت داشتند . 

 

به گزارش روابط عمومی شرکت گهرروش سیرجان در روز یکشنبه دوازدهم اسفند ماه مدیرعامل این شرکت مهندس علی محمودآبادی به همراه برخی از اعضا هییت مدیره با حضور در محل ساخت پروژه های فرآوری غبار کارخانه تغلیظ گل گهر و کارخانه بازیابی هماتیت گل گهر از نزدیک از روند اجرا و پیشرفت کار بازدید کردند. 

چهارمین دوره تجلیل از بازنشستگان شرکت گهرروش سیرجان با هدف تکریم و احترام به مقام بازنشستگی و تجلیل از مساعی این عزیزان ، جمعه 1397/09/23 با حضور مدیرعامل ، اعضا هیئت مدیره و برخی از مدیران این شرکت در تالار پذیرایی نیاوران برگزار شد. طی یک مراسم باشکوه از چهل و نه تن از بازنشستگان این شرکت که در سالهای 1395 و 1396 به مقام بازنشستگی نائل شده بودند با اهدای لوح و جوایز نفیس در حضور خانواده هایشان تجلیل و قدردانی شد . 

شرگت گهرروش سیرجان در کنار شرکت معدنی و صنعتی گل گهردر اولین نمایشگاه بین المللی  زنجیره تامین فولاد ، ماشین آلات و تجهیزات وابسته در تاریخ 25 الی 28 دی ماه در محل نمایشگاه های بین المللی جنوب شرق حضوریافت . این نمایشگاه با هدف تعادل سازی زنجیره فولاد در راستای تحقق اهداف فولادی درافق 1404 برگزار شد، که شرکت گهرروش به عنوان بزرگترین راهبر خطوط تولید کنسانتره جنوب شرق کشور حضور پر رنگی را در این نمایشگاه داشت. بازدید محمد رضا پورابرهیمی رییس کمیسیون اقتصادی مجلس ، محمد رضا جهانگیری مدیر کل آموزش فنی و حرفه ای استان وایمان عتیقی معاون مدیرعامل و مدیر مجتمع شرکت معدنی و صنعتی گل گهراز نکات مثبت حضور در این نمایشگاه برای مجموعه گهرروش بود .

 

نمایشگاه معدن ، صنعت و صنایع وابسته آن درکرمان برگزارشد. دراین نمایشگاه که با رویکرد اقتصاد مقاومتی وبومی سازی قطعات صنعتی ازتاریخ 3 لغایت 6 تیرماه در محل دایمی نمایشگاه های بین المللی کرمان برگزار شد بیش از 50 شرکت صنعتی و معدنی حضور داشتند. در این بین حضور شرکت گهرروش به عنوان بزرگترین راهور خطوط تولید کنسانتره در جنوب کشور در کنار گل گهر و شرکت های تابعه بیش از هر زمان دیگری مورد توجه بازدید کنندگان قرار گرفت.

زیر مجموعه ها

آدرس كارخانه :  كيلومتر 55 جاده - شركت معدنی و صنعتی گل گهر (شركت گهرروش سيرجان)  - صندوق  پستی: 78185/519
تلفن :  41423238 - 034   فکس :   42251038 - 034  داخلي روابط عمومي:  3601

Template Design:Dima Group