983441423601+

چهارمین دوره تجلیل از بازنشستگان شرکت گهرروش سیرجان با هدف تکریم و احترام به مقام بازنشستگی و تجلیل از مساعی این عزیزان ، جمعه 1397/09/23 با حضور مدیرعامل ، اعضا هیئت مدیره و برخی از مدیران این شرکت در تالار پذیرایی نیاوران برگزار شد. طی یک مراسم باشکوه از چهل و نه تن از بازنشستگان این شرکت که در سالهای 1395 و 1396 به مقام بازنشستگی نائل شده بودند با اهدای لوح و جوایز نفیس در حضور خانواده هایشان تجلیل و قدردانی شد . 

نمایشگاه معدن ، صنعت و صنایع وابسته آن درکرمان برگزارشد. دراین نمایشگاه که با رویکرد اقتصاد مقاومتی وبومی سازی قطعات صنعتی ازتاریخ 3 لغایت 6 تیرماه در محل دایمی نمایشگاه های بین المللی کرمان برگزار شد بیش از 50 شرکت صنعتی و معدنی حضور داشتند. در این بین حضور شرکت گهرروش به عنوان بزرگترین راهور خطوط تولید کنسانتره در جنوب کشور در کنار گل گهر و شرکت های تابعه بیش از هر زمان دیگری مورد توجه بازدید کنندگان قرار گرفت.

جلسه هم اندیشی اقتصاد مقاومتی شرکت گهرروش با مسئولین انجمن حامیان فرهنگ قرض الحسنه و کار آفرینی اجتماعی استان برگزار شد . در این جلسه که در محل سالن کنفرانس شرکت گهرروش برگزار شد ، مهندس علی محمودآبادی مدیر عامل شرکت گهرروش ، حمید محمودیان مدیر سرمایه انسانی ، حیدر افسری مدیر روابط عمومی ، دکترعلی سیوند رومی مسئول پروژه تحقیقاتی سند راهبردی اشتغال شهرستان سیرجان ، مسعود اسدی سرپرست شعب بانک رسالت سیرجان و اکبر یزدی زاده رئیس انجمن حامیان فرهنگ قرض الحسنه استان به همراه همکارانش حضور داشتند و پیرامون زمینه های اشتغال و راه کارهای موجود برای بسترسازی و الگو برداری از سند اشتغال بخش گلباف بحث و تبادل نظر شد . گهرروش در راستای اجرای بخشی از فرمایشات مقام معظم رهبری در زمینه اقتصاد مقاومتی به عنوان معین اقتصادی بخش زیدآباد مشغول فعالیت در این حوزه است و تاکنون به بیش از 30 نفر از متقاضیان اشتغال در این بخش با تایید بخشداری زیدآباد تسهیلات قرض الحسنه بانک رسالت پرداخت کرده است و هم اکنون نیز در حال بررسی و تحقیق در زمینه طرح های عملیاتی در راستای ایجاد اشتغال در این بخش است .

 

مجمع عمومی عادی وفوق العاده سالیانه شرکت گهرروش با حضوربیش از 1000 سهامدار این مجموعه برگزارشد .دراین مجمع که درتاریخ 31/3/97 ودرمحل سالن ورزشی مجموعه هلال احمرسیرجان برگزار شد اعضاءجدید هیات مدیره این شرکت انتخاب شدند .براین اساس مهندس بابک نکویی با بیش از17000 رای برای اولین باربه عضویت هیات مدیره گهرروش درآمد و مهندس علی یوسفی هم که سابقه چندین سال حضور درهیات مدیره را دارد با 10900 رای عضویت برای دو سال دیگر درهیات مدیره تمدید شد دراین روز محمد عضدی بازرس پیشین گهرروش دررقابتی نزدیک با مهندس محمد شیبانی با رای نزدیک به 15000 عدد برای یکسال دیگر به عنوان بازرس علی البدل شرکت گهرروش انتخاب شد.

 

 

 

همزمان با 15 اسفند روز درختکاری و در هفته منابع طبیعی و در راستای اجرای سیاست های زیست محیطی شرکت معدنی و صنعتی گل گهر ، 2500اصله نهال از انواع درختان زیتون ، کاج ، اکالیپتوس ، سرو و...... در سایت خطوط 5و6و7 کنسانتره غرس شد . در این اقدام زیست محیطی که با مراسم نمادین همراه بود شرکت های گهرروش ، گل گهر و پاریزپیشرو مشارکت داشتند . همکاران گهرروشی شاغل در این سایت در کنار مسئولین عالی رتبه گل گهر و گهرروش در این روز هر کدام با دستان خود درختی را به زمین نشاندند تا در هفته منابع طبیعی اقدامی هر چند کوچک در راستای حفظ منابع طبیعی برداشته باشند .

 

زیر مجموعه ها

آدرس كارخانه :  كيلومتر 55 جاده - شركت معدنی و صنعتی گل گهر (شركت گهرروش سيرجان)  - صندوق  پستی: 78185/519
تلفن :  41423238 - 034   فکس :   42251038 - 034  داخلي روابط عمومي:  3601

Template Design:Dima Group