983441423601+

با عنايات و توجهات حضرت احديت و تلاش و كوشش مجدانه پرسنل واحد برق و ابزاردقيق شركت گهرروش سيرجان و كارفرماي محترم در كارگاه خط چهارم كنسانتره شاهد به ثمر نشستن يكي از موفقيتهاي بزرگي شديم كه براي مجموعه عظيم گل گهر افتخار آفريني مي كند .

بومي سازي سيستم كنترل كراشر مخروطي خط چهارم كه به صورت انحصاري در اختيار شركت سوئديSANDVIK بوده وتهيه قطعات سخت افزاري و استفاده از نرم افزار آن با توجه به تحريم كشورمان بسيار زمانبر و پر هزينه بوده و بار مالي زيادي را به شركت تحميل مي كرد ؛ همچنين اين شركت كراشرهاي خود را با سيستم كنترل انحصاري خود با نام ASRI كه صرفا توسط شركت SANDVIK قابل تهيه هستند را عرضه مي نمايد كه از نظر اقتصادي به هيچ عنوان مقرون به صرفه نيستند .

نيازومسايل و مشكلات بالا سبب شد كه اين سيستم بومي سازي شده و برنامه آن نيز تغيير نمايد تا در صورت خرابي و مشكلات اين تجهيز حياتي ، قطعات آن در بازار كشورمان موجود باشد كه بحمدا... پس از كوشش و تلاش همكارانمان در واحد برق و ابزاردقيق، سخت افزار الكتريكي با قطعات موجود در بازار بازسازي شد و با استفاده از سيستم يكپارچه (DCS) كارخانه مسايل نرم افزاري و برنامه عملكردي كراشر نيز پياده سازي شد و پس از تستهاي مربوطه ، كراشر در مدار توليد به صورت مطلوب در حال كار مي باشد.

اهم مزاياي تغيير سيستم كنترل :

-      -   جلوگيري از توقفات چند ماهه تجهيز

-       -  كاهش هزينه و تسريع در تهيه قطعات يدكي  

-      -   جلوگيري از خروج ارز

-      -   بومي سازي و توانايي عيب يابي

-     -    استفاده از سيستم يكپارچه كارخانه به جاي چند سيستم مجزا

-     -    امكان نظارت دقيق بر عملكرد سيستم و تغيير شرايط آن در صورت نياز

-     -    كاهش هزينه هاي نگهداري و تعميرات

 

 

آدرس كارخانه :  كيلومتر 55 جاده - شركت معدنی و صنعتی گل گهر (شركت گهرروش سيرجان)  - صندوق  پستی: 78185/519
تلفن :  41423238 - 034   فکس :   42251038 - 034  داخلي روابط عمومي:  3601

Template Design:Dima Group