شرکت گهرروش سیرجان با بیست و پنج سال سابقه بزرگترین شرکت راهبری خطوط تولید کنسانتره سنگ آهن در کشور است که با رویکردی فنی و مهندسی در سال 1378 به ثبت رسیده است.در عرصه های فرآوری کنسانتره و گندله سنگ آهن شرکت معدنی و صنعتی گل گهر و تعمیر و نگهداری و تامین قطعات یدکی خطوط تولید کنسانتره با ثبت رکورد تولید سالیانه ، همانند نگینی درخشان در عرصه صنعت و معدن فعالیت دارد. این شرکت در راستای همکاریهای بلند مدت با شرکت صنعتی و معدنی گل گهر همواره سعی نموده بیشترین خدمات بهره برداری،نگهداری،تعمیرات و بازرگانی را در زمان بهینه و با هزینه مناسب در اختیار کارفرما قرار دهد.همچنین در جهت تولید و ساخت قطعات استراتژیک خود نسبت به تاسیس شرکت ریختگری فولاد تنبور و شرکت عمران روش صنعت به عنوان کارگاه ساخت و پشتیبانی اقدام نموده است.

این شرکت در زمینه احداث کارخانجات تولید کنسانتره سنگ آهن به صورت قراردادهای EPC نیز فعالیت دارد به نحویکه در حال حاضر کلیه مراحل خرید تجهیزات،ساخت،نصب و بهره برداری از یک کارخانه بازیابی هماتیت را بر عهده دارد که مشخصات آن در سایت شرکت به صورت مفصل آمده است.

واحد اجرایی شرکت با تکیه بر قابلیتهای فنی و تخصصی برگرفته از توان نیروهای با تجربه و متعهد در زمینه های نگهداری و تعمیرات آسیابهای HPGR,BALLMILL,SAGMILL ؛نگهداری و تعمیر انواع نقاله هاBELT CONVEYOR,CHAIN CONVEYOR ؛تعمیر انواع گیربکسها ؛اجرای سیستمهای PIPING ؛نصب و راه اندازی انواع تجهیزات صنعتی ؛ اصلاح و تعمیر انواع شوتهای تغذیه ؛تعمیر انواع سیستمهای هیدرولیک ؛ تعمی انواع جدا کننده های مغناطیسی ؛ دیسک فیلترها و بلت فیلترها ؛ تعمیر انواع پمپها ؛ تعمیر و نگهداری تجهیزات دوار ؛تعمیرات اساسی سنگ شکنهای ژیراتوری،فکی و مخروطی و..... فعال بوده و تا کنون کارنامه قابل قبولی از خود به ثبت رسانده است.

دفتر فنی مجموعه گهرروش در زمینه مهندسی معکوس قطعات صنعتی،نظارت بر ساخت قطعات سفارش داده شده،چک ابعادی و کنترل کیفی قطعات ساخته شده و ارایه اطلاعات و تحلیلهای فنی مورد نیاز واحدهای مختلف با بهره گیری از پرسنل متخصص و ابزار و تجهیزات آزمایشگاهی و اندازه گیری لازم،خدمات خود را ارایه میدهد.همچنین برآورد،راهبری،نظارت و اجرای پروژه های صنعتی به صورت PC,EPC بر اساس نوع ابلاغ کار نیز از جمله دیگر فعالیتهای دفتر فنی است که نمونه موفق آن تامین و اجرای پروژه غبار کارخانه تغلیظ مجتمع معدنی و صنعتی گل گهر می باشد.

واحد برق و ابزار دقیق شرکت از دیگر واحدهای موفق شرکت گهرروش است که علاوه بر انجام پروژه های بزرگی چون اجرای کامل اتوماسیون نوارنقاله 500 متری در سایت گل گهر در زمینه های : نصب و راه اندازی و کالیبراسیون انواع ابزار دقیق صنعتی ، نصب و راه اندازی انواع PLC های زیمنس و ABB ؛نصب و راه اندازی انواع تابلوهای برق فشار متوسط و ضعیف و تعمیر و نگهداری انواع الکتروموتورهای ولتاژمتوسط  و پایین و نصب و راه اندازی انواع درایوهای صنعتی اشاره کرد.

به دلیل وجود تحریم،برنامه کنترلی کراشرهای مخروطی خط چهارم (پلیکام) به صورت انحصاری در اختیار شرکت SANDVIK بود که مشکلات عدیده ای برای این واحد تولیدی ایجاد کرده بود،توسط پرسنل متخصص واحد برق و ابزاردقیق کلیه فعالیتهای برنامه نویسی و کنترلی PLC تعویض شد و از حالت انحصار خارج گردید.

 سیستم کنترلی کارخانه تغلیظ که توسط شرکت ABB نوشته و اجرا میشد در سال گذشته توسط متخصصین شرکت به روز رسانی شد و به سیستم کنترلی جدید سری 800 ارتقا یافت.

واحد بازرگانی شرکت در تامین قطعات کارخانه های گندله سازی،هماتیت،تغلیظ،پلیکام و خطوط 5و6و7 دارای تجربه است.این واحد با بهره گیری از کادری با انگیزه و متخصص توانسته است با تامین به موقع و با کیفیت قطعات یدکی نقش موثری در برآوردن اهداف کلان شرکت ایفا نماید.

واحد انبار و سفارشات که یکی از بزرگترین واحدهای پشتیبانی محسوب میشود؛با استفاده از نرم افزارهای روز و طی مراحل کدگیری کالاها توانسته است به صورت شبانه روزی خدمات خود را ارائه کند و نیاز کارخانجات و پروژه های در دست احداث را برآورد نماید.در این انبار بیش 16000 قلم جنس موجود است که پرسنل با تجربه این واحد توانسته اند از زمان ورود تا تحویل کالا کلیه خدمات را به همکاران خود به صورت مطلوب ارایه کنند.

مجموعه ترانسپورت صنعتی شرکت با جذب پرسنل ماهر و کارآزموده و خرید 35 دستگاه انواع ماشین آلات صنعتی شامل 8 دستگاه انواع جرثقیل 3تن تا 150تن،12 دستگاه لیفتراک،مکنده صنعتی،انواع لودر وبیل مکانیکی و کمپرسی و کشنده نقش چشمگیری در بهره برداری داشته است وبا بیشینه کردن دوره عمرمفید تجهیزات و ماشین آلات و افزایش قابلیت اطمینان و کارایی و کاهش تعمیرات اتفاقی و هزینه ها روند رو به رشدی را طی نموده است.

 

تماس با ما

  آدرس : سیرجان،کوی امام خیابان دکتر فاطمی،نبش آیت اله کاشانی،پلاک ۲۶

  صندوق پستی : ۷۸۱۶۹۵۹۳۷۹

  تلفن : ۴۲۲۵۰۲۱۳-۴۲۲۵۶۶۰۲ - ۰۳۴

  روابط عمومي : ۴۱۴۲۳۶۰۱ - ۰۳۴ 

  فکس : ۴۲۲۵۱۶۴۱-۴۲۲۵۱۰۳۸- ۰۳۴

  پست الکترونیک:  info@grsco.ir

Template Design:Dima Group